Den pro rodinu

Dne 4. 8. 2018 se již poněkolikáté uskuteční Den pro rodinu.

Statisíce rodičů v naší zemi se denně starají o své děti. Pouze rodina je základem zdravého a prosperujícího národa. Pravoslavná církev v českých zemích a na Slovensku, Pražská pravoslavná eparchie podporuje aktivity Aliance pro rodinu. Tato aliance se snaží prosazovat tradiční hodnoty rodinného života a upozorňuje na jevy, které mohou tyto tradiční hodnoty ohrozit.
Pochod Dne pro rodinu začíná 4.8. 2018 ve 14h. na Ovocném trhu v Praze, odkud bude pokračovat centrem Starého města na Střelecký ostrov (viz mapka pochodu). Od 15h. je možné strávit letní sobotní odpoledne na Střeleckém ostrově, kde bude připraven bohatý program pro celou rodinu.
Zveme také pravoslavné rodiny a věřící k účasti na tomto pochodu.

Mohlo by se vám líbit...